İstasyon Mahallesi Londra Caddesi No 17 Keşan – Edirne – Türkiye
0090 284 714 02 04 ouprak@tarhanyapi.com

Tarhan Yapı

Tarhan Yapı Malzemeleri Tic. Ltd. Sti. Sadettin Tarhan tarafından 1989 yılında Keşan’da kurulmuştur. İnşaat malzemeleri ticareti, uluslar arası taşımacılık ve doğal taş ihracatı konularında faaliyet gösteren bir aile şirketidir.

Tarhan Yapı, inşaat malzemeleri alanında Türkiye’nin önde gelen üreticilerine bölge bayiliği yaparken sahip olduğu tır filosu ile hem Tarhan Yapı ürünlerini hem de bölgesindeki ihracat firmalarının ürünlerini yurtdışına taşımaktadır. Hizmet vermiş olduğu markaların aynı zamanda bayiliğini yapmakta olup, bu markaların kaliteli ürünlerini yüksek binalara vinç hizmeti ile teslim etmektedir.

Bunlara ek olarak Tarhan Yapı 2002 yılından bu yana “doğal taş, doğal hayat” sloganıyla müşterilerinin hayallerindeki doğal mekanlarda yaşama hissini onlara sunmaktadır. Çok çeşitli doğal taş kataloğu ile Tarhan Yapı müşterilerine birçok seçenek sunmaktadır. Görünüş ve özellik olarak birçok desene ve yapıya sahip doğal taşlar bu sayede ülke içinde ve ülke dışında sevdalılarına ulaşmaktadır. Ağırlıklı olarak değişik renk ve ölçülerde yuvarlatılmış (tamburlanmış) taşlar olmak üzere Lav taşları, kayrak taşları ve diğer pek çok dekoratif taşları Yunanistan’daki ve diğer başka ülkelerdeki müşterilerine güvenli ve değişik ambalajlarda ulaştırmaktadır.

Tarhan Yapı Türkiye Yunanistan, Makedonya ve Arnavutluk’a komple taşımalar yapmaktadır. C2 Belgesi (uluslar arası ve yurt içi yük taşımacılığı belgesi) sahibidir.

Tarhan Yapı olarak öncelikli hedefimiz müşterilerimize güvenli, hızlı ve kaliteli servisi sağlamakla beraber temel prensibimiz de yenilikçi olmak ve fark yaratmaktır.

 

Ekibimiz

Murat Ayaz

Uluslararası Taşımacılık Sorumlusu( Logistics Specialist)
E-mail  mayaz@tarhanyapi.com
Tel  00905337244807

Mehmet Altınsoy

Doğal Taş Satış ve Uluslararası Taşımacılık Sorumlusu
E-mail  maltinsoy@tarhanyapi.com
Tel  00905337244805

Selçuk Vatan

Uluslararası Taşımacılık Sorumlusu( Logistics Specialist)
E-mail  svatan@tarhanyapi.com
Tel  00905334834156

Bize Ulaşın

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz..